Шановні чернівчани та гості нашого міста, запрошуємо вас до театру!
23-01-2017, 17:02

Улюблений усіма театралами чернівецький Шельменко, Карлсон, Іван Цвичок тепер заслужений артист України.
ГОМЕНЮКУ Миколі Миколайовичу – артистові Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені О.Кобилянської УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №10/2017 з нагоди Дня Соборності України присвоєно звання «Заслужений артист України».

Микола Гоменюк працює у Чернівецькому музично-драматичному театрі імені О.Кобилянської з 2006 року.

До цього актор працював у численних драматичних студіях, зокрема у Київському театрі «Тет» (1989-1993), театрі естради “Колесо” Чернівецької облфілармонії, Санкт-Петербурзькому державному молодіжному театрі на Фонтанці (1999-2000).Основні ролі на сцені Чернівецького муздрамтеатру імені О.Кобилянської:
Іван Цвичок «Солодка Даруся» за М. Матіос, Бернард «Гарнір по-французьки» М.Комолетті, Гріша Ананієвич «Туга за майбутнім» за поезією В. Китайгоро-дської, Карлсон «Карлсон, який живе на даху» за А. Ліндгрен, виконавець королівських бажань «Білосніжка і семеро гномів» за бр. Грімм, домовинок «Як Настуня ледь не стала марою» В.Ілюхов, Батько «Як козам роги виправляють, або приборкання норовливої» Ю. Федькович & В.Шекспір, Щупак «Мандрівні зорі, або Життя – Театр» за Шолом-Алейхемом, Комуніст «Тисяча снопів вітру» Г. Канарська, Л. Скрипка, Скотті «Інцидент» за Л.Лунарі, Онисим «Кохання у стилі бароко» Я.Стельмах, «Шельменко-денщик» Г.Квітка-Основ’яненко, Зух «Запечатаний двірник» Ю.Федькович та багато інших, якими актор підкорив серця глядачів. Майже кожна його роль – незабутня. Його люблять не лише на сцені, але й у житті. Він – чудовий друг, колега, сім’янин.

Увесь колектив щиро вітає Миколу Гоменюка і бажає не зупинятися на досягнутому!

Переглядів: 382 Автор: kashTan Коментарі (0)
 302 Found

302 Found


nginx/1.10.3