Шановні чернівчани та гості нашого міста, запрошуємо вас до театру!
16-01-2017, 16:42

Подарунок для малечі – вистава «Різдвяна пригода мишенят»
У Чернівецькому академічному музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської – аншлаг. Маленькі глядачі разом із батьками прийшли подивитися на своїх улюблених казкових героїв. Складні декорації, музичне оформлення, сценічні костюми та гра акторів – все продумано до дрібниць. Атмосфера, яка панує в залі дозволяє присутнім потрапити у різдвяну казку. У цій виставі, мишенята не як зазвичай виступають бешкетниками, а навпаки – хороші і роблять добрі справи.

У виставі поряд з дорослими акторами грають і діти – вихованці театральної студії при театрі.

ГАННА ОЛІЙНИК, АКТРИСА театральної студії: «Я граю одне маленьке мишеня – Тімі Вілі, яке хоче дізнатися про їхнє життя, а вони хочуть дізнатися про її життя. І на цьому побудована вистава. Вона вчить нас доброти, дружби, те, що треба дружити і все вийде.».

Виставу готували місяць. Автором сценарію та режисером стала народна артистка України Людмила Скрипка. У виставі грають актори театру разом із студією для дітей та молоді. Не дивлячись на велику різницю в досвіді, акторам все ж вдалося спрацюватися, каже виконавиця ролі кухарки, актриса Марічка Романова.

МАРІЧКА РОМАНОВА, АКТРИСА: «З дітьми дуже легко грати, вони заряджають великим позитивом. І от першого числа я прийшла і мені якось трошечки було сумно, та я побачила цих дітей, і в мене одразу стільки позитиву з’явилося. Вони всі кричать – «Добрий день, наша улюблена кухарка Барклі, ми вас вітаємо!».

Дітлахам вистава сподобалась. Розповідають, що завдяки казковим героям багато дізналися.

– Мені сподобались найбільше мишки, а потім, коли бігали котики за мишками.

– Я коли дивилася, то було дуже цікаво, я сама, ну я народилася, але переїхала в Польщу, і приїхала, бо там канікули, і дуже була вражена, виставою.

– Вистава навчає, що треба бути дружелюбною, зі всіма дружити, бути милою для всіх.

– Мені дуже сподобалось, як виступали діти, я би теж хотіла так виступати.

– Та мені ще сподобались герої – мишка Беатрікс і котик. Треба дружити зі всіма.

Отак діляться враженнями маленькі глядачі.

Запрошуємо на подальші покази вистави.


Джерело - Буковина (http://bukovyna.tv/podarunok-dlya-malechi-vystava-rizdvyana-prygoda-myshenyat/)


Переглядів: 255 Автор: kashTan Коментарі (0)
 302 Found

302 Found


nginx/1.10.3